Sprzedaż

Moduł ten umożliwia handlowcom wpisywanie do programu zamówień złożonych za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji np. telefonicznie lub e-mailowo.
Handlowiec ma możliwość rezerwowania terminów realizacji zamówień.
Posiada dostęp do Kart kontrahentów – z góry przypisanych do niego a także do kart nowych towarów.

Przywilejem handlowca jest możliwość akceptacji lub odrzucania zmian w zamówieniach zaproponowanych przez klienta.

Zamówienia zatwierdzone przez handlowca automatycznie układane są w plan produkcji, składający się z listy tygodni, pozwalający na wyprodukowanie towarów wg wcześniej zdefiniowanych wartości.

Odlewnia może przyjąć ile ton towaru jest w stanie wyprodukować w ciągu np. tygodnia.
dzięki prostemu i czytelnemu interfejsowi modułu, handlowiec w każdej chwili może w szybki sposób sprawdzić stan zamówienia i etap jego produkcji na wszystkich oddziałach w odlewni. Dzięki rozbudowanemu systemowi alertów informowany jest o każdej kluczowej zmianie w procesie realizacji zamówienia, alarmy takie mogę być dowolnie definiowane dostosowane do potrzeb handlowca.

Dzięki systemowi załączników odlewnia może ograniczyć liczbę drukowanych i papierowych dokumentów, ponieważ na karcie kontrahenta , karcie towaru i zamówienia istniej możliwość podpięcia załączników w dowolnym formacie.

Okno cennika zastosowane w module pozwala tworzyć wiele wariantów cenowych produktu w zależności od ilości zamawianego towaru, kontrahenta czy innych wcześniej zdefiniowanych czynników. Końcowa cena może się składać z wielu zmiennych elementów takich jak np.

- wskaźnik złomowy

- dodatek energetyczny

- obróbka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>